Sizinyol.com

Netanyahu’nun Yolsuzluk Davasının Tanığı Uçak Kazasında Öldü

2021.09.152:26

Acilnews’in yabancı basına dayanarak sunduğu habere göre; Siyonist rejimin eski iletişim bakan yardımcısı ve aynı zamanda eski Başbakan Binyamin Netanyahu’nun yolsuzluk davasında da tanık olan Haim Garon ve karısı Pazartesi günü Yunanistan’da bir uçak kazasında hayatlarını kaybettiler.

Mehr haber ajansının Yent News’e dayandırdığı haberine göre, Pazartesi günü Yunanistan’da bir uçak kazasında iki Siyonist ölmesi okları Netanyahu’ya çevirdi.

Netanyahu yolsuzluk davasının birinde, Bezek telekomünikasyon sahibi Shaul Ilovich’e, Zion kapitalistinin Vala haber sitesinin kendisini ve karısını daha iyi medya desteğiyle desteklemesi için finansal olanaklar sağlamakla suçlanmaktaydı. Garon’un tanıklık ifadesi bu davayla ilgiliydi.

Kurbanın kimliği nedeniyle biraz şüpheli olan ani olay, Netanyahu’nun rüşvet, dolandırıcılık ve kamu güvenini kötüye kullanma suçlamalarıyla yargılanan davasının Pazartesi gününden üç aylık bir gecikmenin ardından yeniden başlamasıyla geldi.

Duruşmasındaki gecikmeye rağmen, dava, Netanyahu’yu iktidardan uzaklaştıran mevcut koalisyonun ve Siyonist rejimin yeni kabinesinin kurulmasının ana nedenidir.

Netanyahu’nun davasının ertelenmesinin ana nedeninin, davanın ilk tanığı Vala’nın eski CEO’su Ilan Yeshua’nın cep telefonunda ortaya çıkan yeni kanıtlar nedeniyle savcılar ve savunma avukatları arasında çıkan anlaşmazlıklar olduğu söyleniyor.

Bir yorum yazın

Tüm haberler